Reaali Robootika.COM

NXT robotimaailm ja programmeerimine C-keeles

2. koht Eesti Lego-roboti võistluselt !

RobotFLL ehk Lego-roboti võistlus mis on suunatud põhikoolile vanuses 9-16 aastased saavutas tiim Robootika.COM 2. koha.

Tegelikult koosnes võistlus 4-st osast, millest kõige vaatemängulisem on muidugi roboti platsivõistlus, kus robot peab 2,5 minuti jooksul ära lahendama suure hulga keerulisi ülesandeid. Platsivõistlusel saavutas Kivilinn 147 punkti ning Robootika.COM tiim 140 punkti. Kolmas koht Master (Narva) saavutas 128 punkti.

Kui aga võistluse kolm ülejäänud ala juurde arvestati – projekt koos esitlusega, roboti disaini ning programmeerimise hindamine ja tiimitöö tulemuslikkus - jäi lõpptulemus ikka samaks, ehk esikohad on järgmised, vahetus vaid kolmas koht.

  1. Kivilinna gümnaasium
  2. Robootika.COM
  3. Öökullid

Vähemalt kahel esimesel kohal oli robot arvestatud tegema ca 200 punkti, kuid mõlema tiimi robot tegi platsil ettearvamatuid liigutusi ja nõnda jäid kodustes testides saavutatud paremad punktid võistlusel täitmata.

Igatahes minu poolt tiimile PALJU ÕNNE!

Te kõik olite väga tublid ning täna võite julgelt öelda, et te olete Eesti ainukese segakoolide tiimina Eesti teine koht!!

Kui programmeerimises olite selgelt Eesti parim! Selle eest ka pildil nähaolev karikas.

Comments (2) -

Add comment

Loading